NOVINKA LE GRACIE - POLÉVKY A HLAVNÍ JÍDLA 1.12.2015

01.12.2015 15:58

NOVINKA LE GRACIE - POLÉVKY A HLAVNÍ JÍDLA

DNES DORAZILI NA NAŠI PRODEJNU:

JÍST ZDRAVĚ, VAŘIT CHUTNĚ A SNADNO JE LEGRAC(I)E:

 

 

RIZOTA, KUSKUSY A ŠPALDOTA ZA CENU 68,- KČ 

POLÉVKY ZA CENU 35,- KČ

 

DLE WEBOVÝCH STRÁNEK INFO:

Chutná polévka – to je Le GraciE

Díky našim pytlíkovým polévkám už nemusí být dobrá polévka bez složité přípravy jen světlou výjimkou, ale pravidlem, které bude chutnat celé rodině. Naše polévky jsou 100% přírodní, bez konzervantů , soli, palmového oleje a dalších neřádů, přesto vám doma vydrží celé týdny. I když… Spíš jim neodoláte a zmizí vám z kuchyně dřív, než řeknete polévka z pytlíku.

Jsou totiž vyladěné tou nejmlsnější z nás – zakladatelkou a hlavní autorkou receptur Simonou. Pokud doma máte slánku a olivový olej, tak uvidíte, jaká leGrac(i)e je vařit chutné polévky.

 

Le Gracie musí být i v jídle!

Aby si mohl doma každý, i nekuchař, připravit chutnou a vydatnou večeři nebo i oběd v práci bez dlouhého nakupování, příprav a komplikovaného vaření, máme pro vás řadu hlavních jídel. Na jakou světovou kuchyni máte dneska chuť? Francie nebo Itálie nebo Švýcarsko? Ani na českou kuchyni jsme nezapomněli …jsme přece česká společnost z Jižních Čech….

Věříme, že přípravou hlavního jídla byste neměli strávit víc času než jeho jedením, takže s nám zvládnete tříchodovou večeři či oběd klidně za třicet minut. Schválně, zkuste si to, zažijete LE GRACiI

Co potřebuji mít doma k tomu, abych si mohl výrobky Le Gracie uvařit?
Ve většině případů Vám stačí jen olivový olej, voda a sůl – je to opravdu snadné.

 

Jak se výrobky Le Gracie vaří?
Snadno! Dobu přípravy a počet porcí najdete na každém výrobku. Návod na přípravu je velmi detailní a přitom jednoduchý

 

Co obsahují výrobky Le Gracie?
Naše výrobky obsahují jen pečlivě vybrané suroviny – obiloviny, více druhovou zeleninu, luštěniny a bylinky.

 

Proč výrobky Le Gracie neobsahují sůl?
Do našich výrobků nikdy nepřidáváme sůl. Věříme, že harmonickou chuť vytvoří již dobře poskládaná receptura. Navíc každý solíme jinak, a často solí jinak i jednotliví členové rodiny – pro děti málo, pro dospělé o trochu více.

 

Proč výrobky LeGracie označujeme jako zdravé a přitom jídlo z pytlíku?
Protože do našich výrobků nepřidáváme žádné „strašáky“ pro naše zdraví. Konkrétně v našich výrobcích nikdy nenajdete konzervanty, glutamáty a palmový tuk. Chceme totiž vědět, co jíme, ale zároveň si uvědomujeme, že ne každý má čas složitě nakupovat jednotlivé suroviny a pak ještě trávit další čas jejich přípravou a vařením.

 

Čím jsou výrobky LeGracie specifické a odlišné od jiných výrobků z pytlíku?
Kromě toho, že jsou „čisté“ a zdravé, tak hlavně tím, že to jsou naše originální receptury. LeGracie je jídlo jaké jíme a chceme jíst a věříme, že bude chutnat i vám. Stejné receptury nikde nenajdete. Každý náš výrobek má i vhodnou nutriční skladbu tak, aby obsahoval všechny důležité živiny a nebylo to jen takové to rychlé jídlo „na zaplácnutí žaludku“

 

Kdo může výrobky LeGracie jíst, komu je můžu uvařit?
Všem! V našich výrobcích najdete i takové, které jsou vhodné pro děti již od 1 roku. Některé výrobky jsou dokonce přirozeně bezlepkové. Určitě sledujte naše doporučení u každého výrobku – „komu bude chutnat“, usnadní vám to orientaci při nakupování.

 

Můžu si výrobky LeGracie nakoupit i do zásoby do „špajzu“, vydrží mi?
Určitě můžete, všechny naše výrobky i když neobsahují konzervanty Vám vydrží až 12 měsíců. Tím, že do nich nepřidáváme žádné „potravinové strašáky“ a dochucovadla, tak se v nich nemá ani co zkazit.